HomeContact
Uczniowsko-Harcerski Klub Sportowy "Skaut" w Rydu速owach.
Nazwa u篡tkownika

Has這

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
Musisz zalogowa si, aby m鏂 doda wiadomo嗆.

13-04-2014 16:39
Dodano zdj璚ia w galerii z mini turnieju pi趾arskiego

20-02-2014 10:19
Jeste鄉y na facebooku zobacz!https://www
.facebook.com/uhks
skaut

05-01-2014 20:40
Cze嗆! Zapraszam na mat i boisko.
Powitanie
Sport sam w sobie jest pi瘯ny, niczego nie trzeba dodawa. Pozbawiony bezinteresowno軼i przestanie by sportem, a nie stanie si cyrkiem. Powtarzam do znudzenia, 瞠 istot sportu jest rywalizacja, wola walki. Sport jest demokratyczny i sprawiedliwy. Jest zaprzeczeniem fa連zu, przemocy i hipokryzji. Jest aktem dzielno軼i i po鈍i璚enia.
Bogdan Tomaszewski
砰czenia.
Z okazji 鈍i徠 Wielkanocy Zarz康 Klubu sk豉da wszystkim Cz這nkom, Sympatykom oraz ich Rodzinom 篡czenia.
W te przepi瘯ne 鈍i皻a Wielkanocne 篡czymy
radosnych spotka w gronie rodziny przy wielkanocnym stole,
samych jajek 鈍i璚onych,
zaj帷zka i 鄴速ego kurczaka,
by Wasze szcz窷cie trwa這 bez ko鎍a!

Prezes Henryk Komarek.

kopruh dnia kwiecie 17 2014
Mini turnuej pi趾arski.
10.04.14r czwartek z inicjatywy m這dych ludzi przy Orliku w Radoszowach oraz Klubu Skaut zosta zorganizowany mini turniej 5 pi趾arskich. W turnieju uczestniczy造 dru篡ny Orlik Radoszowy 1, Orlik Radoszowy 2, Skaut 1, Skaut 2 nasze dru篡ny otrzyma造 lekcj gry zajmuj帷 3 i 4 miejsce. Dwa miesi帷e zaj耩 pozwoli造 naszym zawodnikom naby podstawy gry, ale jeszcze sporo pracy przed nami!!!

kopruh dnia kwiecie 13 2014
安i皻a.
Zaj璚ia w okresie 鈍i徠ecznym odbywa si b璠.
Wtorek (15.04.14r) o zwy造ch porach godzinowych - ostatnie zaj璚ia przed 鈍i皻ami.
Po 鈍i皻ach wtorek (22.04.14r) o zwyk造ch porach godzinowych.

kopruh dnia kwiecie 13 2014
Gratulacje!
Serdecznie gratulujemy dru篡nie futsala za zwyci瘰two w sparingu z dru篡n Orlika na Kochanowskiego.
Jednocze郾ie dzi瘯ujemy kibicom za wspanoia造 doping dla naszej dru篡ny!!!!

Zarz康
kopruh dnia kwiecie 07 2014
0 komentarzy · 1 czyta ·Drukuj
Zmiana terminu zaj耩 judo dzieci.
Od przysz貫go tygodnia zaj璚ia judo dzieci odbywa si b璠a we wtorki i czwartki godz.17.00 Termin tych zaj耩 obowiazywa b璠zie do czerwca. Przepraszamy za zmian terminu!
kopruh dnia kwiecie 07 2014
Zapraszamy.
Sedecznie zapaszamy na zaj璚ia sportowe przyjd zobacz, spr鏏uj , a mo瞠 zainteresuj i Ciebie!!!
Zaj璚ia dla ka盥ego nie musisz zosta wyczynowym sportowcem , ale mo瞠sz poczu si lepiej, poprawi, sylwetk i pewno嗆 siebie.
Zaj璚ia : Pi趾a halowa -futsal wtorek- czwartek godzina 17.00 Sala gimnastyczna SP-1Rydu速owy(rynek)
Judowtorek-czwartek godzina 17.00 dojo Gimnazjum nr 1
Aikido Wtorek-czwartek dzieci 17.00, doro郵i 18.15
kopruh dnia marzec 24 2014
Futsal
Podajemy nowy termin zaj耩 pi趾i halowej (futsal) wtorek i czwartek godzina 17.00 sala gimnastyczna SP-1 w Rydu速owach (rynek).

kopruh dnia marzec 20 2014
Ob霩
dex_90 dnia marzec 20 2014
samoobrona
Wczoraj odby造 si zaj璚ia samoobrony dla wszystkich Pa z okazji wyj徠kowego 鈍i皻a - Dnia Kobiet. Od teraz ka盥a uczetniczka wie co najwa積iejsze w sztuce samoobrony. Po kr鏒kiej prelekcji policjant闚 z Powiatowej Komendy Policji w Wodzis豉wiu przesz造鄉y do zaj耩 praktycznych pod okiem senseja Jacka Ostrowskiego. Dzi瘯i, kt鏎emu pozna造鄉y tajniki obrony w豉snej i nie tylko. Ka盥a z Pa po ci篹kim i wyczerpuj帷ym treningu z u鄉iechem na ustach opu軼i豉 nasze dojo i zapowiedzia kolejn wizyt na pozosta造ch treningach. Je郵i, kt鏎a z pa jest zainteresowana udzia貫m w podobnych zaj璚iach, zapraszamy co tydzie we wtorek i czwartek godzina 18:15 na zaj璚ia japo雟kiej samoobrony - Aikido.

Hanna Komarek
kopruh dnia marzec 07 2014
Warto przeczyta .

Warto przeczyta o sportach walk wschodnik w kontek軼ie najm這dszych dzieci .
kopruh dnia marzec 02 2014
1 komentarz · 7 czyta ·Drukuj
Zdj璚ia
W galerii par zdj耩 z treningu.
kopruh dnia luty 26 2014